18 Temmuz 2016

Kiralık Vinç Sancaktepe, Vinç Hizmet'inden araçüstü vinç kiralama etkinlikleri

SANCAKTEPE KİRALIK VİNÇ İSTANBUL'DA UZMAN OPERATÖRLERİYLE PROFESYONEL MOBİL ARAÇ ÜSTÜ HİYAP VİNÇ KİRALAMA HİZMETİ

Sancaktepe Vinç, projeniz için ihtiyacınız olan hizmeti, profesyonel ekibiyle sizlere sunmak için hazır! Sancaktepe Kiralık Vinç, 2001 yılından bu yana Sancaktepe, İstanbul'da Mobil Vinç kiralama hizmeti veriyor. %100 müşteri memnuniyetini hedef edinmiş ekibimiz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7 gün 24 saat var gücüyle çalışıyor. Sancaktepe Vinç nakliyat ve taşımacılık misyonu, Sancaktepe'da operasyon şeflerimiz ve saha kontrol ekibimizle birlikte projelerinizi tam zamanında başarıyla çözüme ulaştırmaktır. Tam donanımlı uzman operatörlerimizden hemmmen hizmet almak için telefon numaralarımızdan satış departmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

NEDEN SANCAKTEPE VİNÇ KİRALAMA'DAN HİZMET ALMALIYIM?

Sancaktepe Vinç kiralama alanındaki Firmamızın gerekli olan tüm belgelere ve vinç operatörlüğü, iş güvenliği ve sağlık eğitimlerini tamamlamış uzman operatörlerine sahip olmasının yanı sıra, hizmet politikasının da çözüm odaklı olması, projelerinizi operasyon şefimizin gözetiminde vaktinde tamamlaması bizleri ön plana çıkarıyor. Çalıştığımız firmalara müşteri olarak değil iş ortağı olarak bakıyoruz, işinize projenize sizin kadar değer veriyoruz. Sancaktepe bölgesinde Kiralık Vinçlerimizle titizlikle, saha kontrol ekibimizin gözetiminde profeyonel bir hizmet sunuyoruz. Çalışmalarımızın sürekliliğini sağlayarak uzun yıllar Kiralık Vinç hizmeti sağlayabileceğimiz şirketlerle çalışmayı hedefliyoruz. Daha detaylı bilgi için telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

SANCAKTEPE KİRALIK MOBİL VİNÇ ARAÇ PARKURUMUZ

  • 7 ton araç üstü vinç
  • 10 ton araç üstü vinç
  • 35 ton hiyap vinç
  • 60 ton hiyap vinç
  • 100 ton teleskopik vinç
  • 160 ton teleskopik vinç

SANCAKTEPE'DE VİNÇ SEKTÖRÜNE BAKIŞ

Ülkemizde inşaat sanayi ve benzeri sektörlerin gelişmesiyle birlikte talep arttığı için Kiralık Vinç firmalarında artış oldu. Bu artışla birlikte Vinç hizmet kalitesinde düşüşler meydana geldi. Bu noktada çeşitli belgelere sahip, eğitimli Vinç operatörlerine sahip olan firmaların bir adım öne çıkması ve hizmet kalitesinin önemini farkedilmiştir. Bu yüzden hizmeti alan müşterilerin hizmet alacakları şirketin yasal belgelerinin olup olmadığına dikkat etmesi gerekiyor. K1 Belgesiİş Güvenliği BelgesiVinç Operatör Belgesiİş Güvenliği ve Sağlık eğitimiİş Makinelerinin SigortalarıAraçların muayenebelgeleri gibi tüm belgelere sahip olan Sancaktepe Kiralık Sepetli Vinç firmamız size kusursuz hizmet vermek için donanımlı ekipmanıyla ve uzman ekibiyle bir telefon kadar yakın.

Hiç yorum yok: